344309BR
May 09, 2022
Poland

Job Description

110 000 ! współpracowników, 142 narodowości i 45% kobiet na stanowiskach kierowniczych! W Polsce naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych metod leczenia jak najszerszej grupie pacjentów w celu uzyskania najlepszych efektów terapeutycznych i poprawy jakości życia pacjentów.

Twoje kluczowe obowiązki:
Twoje obowiązki obejmują między innymi:
•Aktualizacja baz danych zgodnie z wymaganymi zmianami.
•Odpowiednie przygotowanie danych do dalszych analiz.
•Dostarczanie i utrzymywanie rozwiązań dotyczących danych, raportów, narzędzi i analiz umożliwiających użytkownikom korzystanie z nich.
•Utrzymanie i zapewnienie spójności i wysokiej jakości przetwarzanych danych oraz administrowanie nimi za pomocą lokalnej hurtowni danych.
•Opracowanie wymaganej dokumentacji.

Diversity & Inclusion / EEO

Novartis is committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse teams representative of the patients and communities we serve.

Minimum Requirements

Od kandydata wymagamy:
•Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów;
•Średniozaawansowanej znajomości programu Excel;
•Podstawowej znajomości języka SQL;
•Dobrych umiejętności analitycznych (zbieranie, organizowanie, analizowanie i dostarczanie znacznych ilości danych z dbałością o szczegóły i jakość);
•Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych i zarządzania czasem.

Dlaczego warto pracować w Sandoz?
500 milionów pacjentów skorzystało z leków generycznych i biopodobnych wyprodukowanych przez Sandoz w 2020 r. Jesteśmy z tego dumni, ale wiemy, że możemy zrobić więcej, aby nadal wspierać pionierski dostęp do leków dla ludzi na całym świecie.

Jak to zrobimy? Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe
i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.

Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości
i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!

Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Sandoz!

Dołącz do naszej społeczności Novartis: Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj:https://talentnetwork.novartis.com/network

Jesteśmy Sandoz, oddział Novartis. Dołącz do nas i pomóż na nowo zmieniać medycynę.
SANDOZ
COMMERCIAL OPS EUROPE SZ
Poland
Warsaw
Sales
Full Time
Temporary
No
careers default image
344309BR