344303BR
May 03, 2022
Poland

Job Description

Digital Wizard/Trainee, Sandoz, Warszawa, Polska

500 milionów! Do tylu pacjentów co roku docieramy z naszymi produktami, poprawiając ich życie.
Czy interesujesz się marketingiem, zwłaszcza kampaniami online? Lubisz otaczać się nowymi technologiami i wdrażać je w praktyce? Zastanawiasz się jak pracuje Dział Digital w międzynarodowej firmie?
Jeżeli powyższe pytania wzbudziły Twoje zainteresowanie, być może mamy dla Ciebie interesującą ofertę współpracy:)

Twoje kluczowe obowiązki:

• Tworzenie szablonów e-mail;
• Mapowanie i opracowywanie ścieżek klienta (customer journey);
• Praca z rozwiązaniem klasy marketing automation oraz systemem CRM;
• Optymalizacja stron WWW, landing page’y kampanijnych;
• Współpraca z developerami, agencjami digital;
• Pomoc w realizacji kampanii marketingowych zgodnie z procedurami firmy (Digital Compliance);
• Analizowanie raportów, badanie efektywności działań digital.

Diversity & Inclusion / EEO

Novartis is committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse teams representative of the patients and communities we serve.

Minimum Requirements

Od kandydata wymagamy:

• Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów;
• Średniozaawansowanej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
• Znajomości języka polskiego oraz angielskiego (min. B2);
• Dobrych umiejętności analitycznych (zbieranie, organizowanie, analizowanie i dostarczanie znacznych ilości danych z dbałością o szczegóły i jakość);
• Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych i zarządzania czasem;
• Zainteresowania digital marketingiem i chęci rozwoju w tym kierunku;
• Gotowości do pracy w trybie hybrydowym (co najmniej jeden dzień w tygodniu praca w biurze w Warszawie).

Z naszej strony oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę na okres 6 miesięcy.
Pełny pakiet benefitów (m.in. premie, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta lunchowa, karta sportowa Multisport).

Dlaczego warto pracować w Sandoz?
500 milionów pacjentów skorzystało z leków generycznych i biopodobnych wyprodukowanych przez Sandoz w 2020 r. Jesteśmy z tego dumni, ale wiemy, że możemy zrobić więcej, aby nadal wspierać pionierski dostęp do leków dla ludzi na całym świecie.
Jak to zrobimy? Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.
Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości
i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!
Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Sandoz!

Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji:
Sandoz, oddział firmy Novartis, stawia na różnorodność, równe szanse i integrację. Dążymy do budowania zróżnicowanych zespołów, reprezentujących pacjentów i społeczności, którym służymy, i staramy się stworzyć integracyjne miejsce pracy, które kultywuje śmiałe innowacje poprzez współpracę i umożliwia naszym pracownikom uwolnienie ich pełnego potencjału. Sandoz jest pracodawcą oferującym równe szanse i przyjmuje aplikacje od wszystkich odpowiednio wykwalifikowanych osób.

Dołącz do naszej społeczności Novartis: Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj:https://talentnetwork.novartis.com/network

Jesteśmy Sandoz, oddział Novartis. Dołącz do nas i pomóż na nowo zmieniać medycynę.
SANDOZ
COMMERCIAL OPS EUROPE SZ
Poland
Warszawa
Marketing
Full Time
Temporary
No
careers default image
344303BR

Digital Wizard/Trainee