343586BR
May 03, 2022
Poland

Job Description

Stażysta w Dziale Marketingu Rx (kardiologia i diabetologia), Sandoz, Warszawa, Polska

1! Sandoz był pierwszą firmą farmaceutyczną, która uzyskała zatwierdzenie leku biopodobnego w Europie, Japonii i Stanach Zjednoczonych.
Chcesz zobaczyć jak funkcjonuje duża, międzynarodowa firma farmaceutyczna? Pragniesz przekonać się, jak w praktyce wygląda promocja leków na receptę w Polsce? Zapraszamy do nas! Na pewno nie będziesz parzyć kawy i kserować dokumentów.

Twoje kluczowe obowiązki:

• Koordynacja projektów digitalowych i tradycyjnych dla produktów Rx (na receptę)
• Współpraca z partnerami wewnętrznymi (m.in. zespołami sprzedaży, działem medycznym, działem compliance) oraz zewnętrznymi (m.in. agencjami kreatywnymi)
• Koordynacja procesu tworzenia, akceptacji, zamawiania i dystrybucji materiałów promocyjnych
• Monitorowanie i aktualizacja budżetu promocyjnego
• Wsparcie Senior Product Managera w bieżących zadaniach i projektach

Diversity & Inclusion / EEO

Novartis is committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse teams representative of the patients and communities we serve.

Minimum Requirements

Od kandydata wymagamy:

• Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów – preferowane kierunki: zdrowie publiczne, zarządzanie, marketing, farmacja, finanse.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
• Zdolności analityczne, dokładność i proaktywność w działaniu
• Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie, dobra organizacja pracy
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

Oczekiwane umiejętności i kompetencje:

• Znajomość rynku farmaceutycznego – uwarunkowania promocji leków na receptę.
• Orientacja w temacie narzędzi digitalowych,
Z naszej strony oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę na okres 6 miesięcy.
Pełny pakiet benefitów (m.in. premie, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta lunchowa, karta sportowa Multisport).

Dlaczego warto pracować w Sandoz?
500 milionów pacjentów skorzystało z leków generycznych i biopodobnych wyprodukowanych przez Sandoz w 2020 r. Jesteśmy z tego dumni, ale wiemy, że możemy zrobić więcej, aby nadal wspierać pionierski dostęp do leków dla ludzi na całym świecie.
Jak to zrobimy? Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.
Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości
i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!
Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Sandoz!

Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji:
Sandoz, oddział firmy Novartis, stawia na różnorodność, równe szanse i integrację. Dążymy do budowania zróżnicowanych zespołów, reprezentujących pacjentów i społeczności, którym służymy, i staramy się stworzyć integracyjne miejsce pracy, które kultywuje śmiałe innowacje poprzez współpracę i umożliwia naszym pracownikom uwolnienie ich pełnego potencjału. Sandoz jest pracodawcą oferującym równe szanse i przyjmuje aplikacje od wszystkich odpowiednio wykwalifikowanych osób.

Dołącz do naszej społeczności Novartis: Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj:https://talentnetwork.novartis.com/network

Jesteśmy Sandoz, oddział Novartis. Dołącz do nas i pomóż na nowo zmieniać medycynę.
SANDOZ
COMMERCIAL OPS EUROPE SZ
Poland
Warszawa
Marketing
Full Time
Temporary
No
careers default image
343586BR

Stażysta w Dziale Marketingu Rx (kardiologia i diabetologia)

Apply to Job Access Job Account