342815BR
May 03, 2022
Poland

Job Description

Trainee w Dziale Marketingu, Sandoz, Warszawa, Polska

1886! Mamy ponad 130-letnie doświadczenie w leczeniu pacjentów. Sandoz, oddział firmy Novartis, jest światowym liderem w dziedzinie leków generycznych i biopodobnych, zaangażowanym w zwiększanie dostępu do leków na całym świecie!
Marzysz o karierze w dużej, międzynarodowej firmie? Chcesz wziąć udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych oraz poznać marketing od podszewki? Nie czekaj! Zgłoś się na staż do naszego Działu Marketingu. Tu nauczysz się wszystkiego.

Twoje kluczowe obowiązki:

• Aktywny udział we wdrażaniu strategii marketingowej
• Udział w planowaniu i realizacji kampanii edukacyjnych i promocyjnych
• Udział w tworzeniu materiałów edukacyjnych, promocyjnych i komunikacji marketingowej
• Organizacja oraz udział w spotkaniach branżowych i konferencjach
• Analiza rynku i konkurencji
• Wsparcie Product Managera w realizacji bieżących zadań oraz projektów marketingowych
• Stała współpraca z działem medycznym, działem sprzedaży oraz z partnerami i dostawcami zewnętrznymi
• Praca na systemach i narzędziach korporacyjnych

Diversity & Inclusion / EEO

Novartis is committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse teams representative of the patients and communities we serve.

Minimum Requirements

Od kandydata wymagamy:

• Student/ka lub absolwent/ka studiów wyższych (preferowany marketing, zarządzanie, farmacja lub kierunki pokrewne)
• Motywacja do pracy i stałego podnoszenia swoich kompetencji
• Proaktywne podejście do realizowanych zadań
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
•Znajomość pakietu Office (Excel, PowerPoint, Word)

Oczekiwane umiejętności i kompetencje:

• Nastawienie na szukanie rozwiązań, kreatywność i otwarty umysł
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i efektywność w pracy samodzielnej i zespołowej

Z naszej strony oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę na okres 6 miesięcy.
Pełny pakiet benefitów (m.in. premie, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta lunchowa, karta sportowa Multisport).
Dlaczego warto pracować w Sandoz?
500 milionów pacjentów skorzystało z leków generycznych i biopodobnych wyprodukowanych przez Sandoz w 2020 r. Jesteśmy z tego dumni, ale wiemy, że możemy zrobić więcej, aby nadal wspierać pionierski dostęp do leków dla ludzi na całym świecie.
Jak to zrobimy? Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.
Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości
i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!
Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Sandoz!

Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji:
Sandoz, oddział firmy Novartis, stawia na różnorodność, równe szanse i integrację. Dążymy do budowania zróżnicowanych zespołów, reprezentujących pacjentów i społeczności, którym służymy, i staramy się stworzyć integracyjne miejsce pracy, które kultywuje śmiałe innowacje poprzez współpracę i umożliwia naszym pracownikom uwolnienie ich pełnego potencjału. Sandoz jest pracodawcą oferującym równe szanse i przyjmuje aplikacje od wszystkich odpowiednio wykwalifikowanych osób.

Dołącz do naszej społeczności Novartis: Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj:https://talentnetwork.novartis.com/network

Jesteśmy Sandoz, oddział Novartis. Dołącz do nas i pomóż na nowo zmieniać medycynę.
SANDOZ
COMMERCIAL OPS EUROPE SZ
Poland
Warszawa
Marketing
Full Time
Internship
No
careers default image
342815BR

Trainee w Dziale Marketingu