339504BR
May 16, 2022
Poland

Job Description

Technolog Produktu

110 000 współpracowników, 142 narodowości i 45% kobiet na stanowiskach kierowniczych! W Polsce naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych metod leczenia jak najszerszej grupie pacjentów w celu uzyskania najlepszych efektów terapeutycznych i poprawy jakości życia pacjentów.

Twoje kluczowe obowiązki:

• Zapewnienie odpowiedniego statusu kontroli procesów wytwarzania poprzez przygotowywanie kwartalnych i rocznych (OPV; APQR) Raportów Statystycznych (Ongoing Process Verification)
• Opracowanie, korekta dokumentacji rejestracyjnej, (sekcja wytwarzania Module 3.2.P.3), wsparcie działań rejestracyjnych
• Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji (Przepisy wytwarzania, dokumentacja walidacyjna, weryfikacyjna, transferowa, Analizy Ryzyka, Analizy Ryzyka Produktu)
• Planowanie, nadzór i koordynacja Kontroli Zmian związanych z:
- Transferem produktu
- Wprowadzeniem nowych dostawców API oraz materiałów pomocniczych
- Poprawą i/lub optymalizacją bieżących procesów wytwarzania
- Projektami OPEX
• Prowadzenie działań wyjaśniających oraz statystyczna analiza danych procesowo–jakościowych
• Kreowanie działań korygująco-naprawczych dla zdarzeń typu OOX (OOS, OOT, OOE),
• Wiedza i nadzór nad procesem produkcyjnym w całym „cyklu życia” wybranych produktów tj. od momentu przeniesienia z Działu Rozwoju do chwili obecnej (SPOC ang. Single Point of Contact).

Diversity & Inclusion / EEO

Novartis is committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse teams representative of the patients and communities we serve.

Minimum Requirements

Od kandydata wymagamy:

• Wyższe wykształcenie w zakresie Inżynierii Chemicznej, Farmacji, Biochemii, Chemii lub równoważnym kierunku, Minimum 5 lat doświadczenia w branży farmaceutycznej,
• Doskonała znajomość aplikacji MS Office, Znajomość-systemu SAP
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Myślenie analityczne, planowanie, umiejętności organizacyjne,
• Umiejętności interpersonalne, praca zespołowa, nastawienie na innowacyjne i trwałe doskonalenie,

Dodatkowe atuty:

• Obsługa programu MiniTab
• Doświadczenie w obszarze Produkcji lub/oraz Kontroli Jakości, GxP

Dlaczego warto pracować w Novartis?
769 milionów ludzkich żyć skorzystało z produktów Novartis w 2020 roku i chociaż jesteśmy z tego dumni, wiemy, że możemy zrobić o wiele więcej, aby poprawić i przedłużyć życie ludzi.

Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.

Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!

Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Novartis!

Dołącz do naszej społeczności Novartis : Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj: https://talentnetwork.novartis.com/network
No video provider was found to handle the given URL. See the documentation for more information.
Novartis Technical Operations
NTO SANDOZ TECHOPS
Poland
Strykow
Technical Operations
Full Time
Regular
No
careers default image
339504BR