335568BR
May 23, 2022
Poland

Job Description

Elektrromechanik Stryków

110 000 współpracowników, 142 narodowości i 45% kobiet na stanowiskach kierowniczych! W Polsce naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych metod leczenia jak najszerszej grupie pacjentów w celu uzyskania najlepszych efektów terapeutycznych i poprawy jakości życia pacjentów.

Twoje kluczowe obowiązki:

• Nadzór nad działaniem systemów infrastruktury (instalacja wody użytkowej, wody lodowej, ciepła technologicznego, pary i kondensatu, klimatyzacji HVAC, wody oczyszczonej, sprężonego powietrza)
• Nadzór nad pracą systemu automatycznego Magazynu Wysokiego Składowania
• Przeprowadzania czynności naprawczych i usuwania awarii systemów infrastruktury
• Przestrzeganie instrukcji obsługi i konserwacji urządzeń infrastruktury
• Przestrzeganie planu konserwacji, remontów i przeglądu urządzeń infrastruktury
• Kontakt i nadzór nad firmami zewnętrznymi.

Praca w systemie dwuzmianowym po 12h (4 brygadowym)
.

Diversity & Inclusion / EEO

Novartis is committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse teams representative of the patients and communities we serve.

Minimum Requirements

Od kandydata wymagamy:

• Wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku technicznym (preferowane wykształcenie elektryczne)
• Umiejętność interpretacji rysunku technicznego i elektrycznego,
• Znajomość funkcjonowania systemów i urządzeń infrastruktury,
• Chęć rozwoju, zaangażowanie i proaktywna postawa
• Mile widziane doświadczenie w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi oraz przy obsłudze systemów infrastrukturyDlaczego warto pracować w Sandoz?
500 milionów pacjentów skorzystało z leków generycznych i biopodobnych wyprodukowanych przez Sandoz w 2020 r. Jesteśmy z tego dumni, ale wiemy, że możemy zrobić więcej, aby nadal wspierać pionierski dostęp do leków dla ludzi na całym świecie.
Jak to zrobimy? Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.
Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości
i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!
Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Sandoz!

Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji:
Sandoz, oddział firmy Novartis, stawia na różnorodność, równe szanse i integrację. Dążymy do budowania zróżnicowanych zespołów, reprezentujących pacjentów i społeczności, którym służymy, i staramy się stworzyć integracyjne miejsce pracy, które kultywuje śmiałe innowacje poprzez współpracę i umożliwia naszym pracownikom uwolnienie ich pełnego potencjału. Sandoz jest pracodawcą oferującym równe szanse i przyjmuje aplikacje od wszystkich odpowiednio wykwalifikowanych osób.

Dołącz do naszej społeczności Novartis: Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj:https://talentnetwork.novartis.com/network

Jesteśmy Sandoz, oddział Novartis. Dołącz do nas i pomóż na nowo zmieniać medycynę.
Novartis Technical Operations
NTO SANDOZ TECHOPS
Poland
Strykow
Technical Operations
Full Time
Regular
Yes
careers default image
335568BR

Elektromechanik

Apply to Job Access Job Account