Kierownik ds. Farmakoekonomiki i Polityki Cenowej- umowa na zastępstwo

332697BR
Dec 03, 2021
Poland

Job Description

Kierownik ds. Farmakoekonomiki i Polityki Cenowej, Novartis(Pharma ), Warszawa, Polska

110 738 naszych pracowników opracowuje nowe koncepcje medycyny dla ponad 769 milionów ludzi na całym świecie.

Twoje kluczowe obowiązki:
•Współtworzenie strategii market access dla nowych oraz obecnie dystrybuowanych leków Novartis przy uwzględnieniu dowodów naukowych, środowiska konkurencyjnego oraz potrzeb pacjentów;
•Przygotowywanie dokumentacji HTA i refundacyjnej dla leków Novartis, planowanie i koordynowanie wszystkich etapów procesu refundacji;
•Zapewnienie aktualności i zgodności Polityki Cenowej z wymogami korporacyjnymi oraz jej właściwe wdrożenie w lokalnej organizacji;
•Współpracę z innymi działami, centralą firmy i partnerami zewnętrznymi w celu realizacji strategii refundacyjnej i biznesowej;
•Tworzenie analiz cenowych dla obecnych i planowanych produktów;
•Monitorowanie otoczenia prawnego w zakresie cen i refundacji.

Diversity & Inclusion / EEO

Novartis is committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse team’s representative of the patients and communities we serve.

Minimum Requirements

Od kandydata wymagamy:

•Wykształcenie wyższe;
•Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej lub innej instytucji;
•Wiedza z zagadnień rynku farmaceutycznego, w Polsce, w tym praktyczna znajomość ustawy refundacyjnej i pokrewnych regulacji;
•Ugruntowana wiedza z zakresu oceny technologii medycznych;
•Znajomość angielskiego umożliwiającą codzienną pracę w międzynarodowym środowisku;
•Bardzo dobra znajomość MS Office.

Dlaczego warto pracować w Novartis?
769 milionów ludzkich żyć skorzystało z produktów Novartis w 2020 roku i chociaż jesteśmy z tego dumni, wiemy, że możemy zrobić o wiele więcej, aby poprawić i przedłużyć życie ludzi.

Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.

Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!

Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Novartis!

Dołącz do naszej społeczności Novartis : Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj: https://talentnetwork.novartis.com/network
PHARMA
REGION EUROPE PHARMA
Poland
Warsaw
Market Access
Full Time
Regular
No
careers default image
332697BR