Disease Area Specialist Oncology

326620BR
Sep 14, 2021
Czech Republic

Job Description

Disease Area Specialist Oncology, Česká republika

1,2 mil. To je počet životů které zasáhly přípravky Novartis v ČR.


Mezi vaše povinnosti bude mimo jiné patřit:

• Zodpovědnost za dosažení dohodnutých prodejních a neprodejních cílů
• Account management a plánování aktivit, jejich implementace v rámci zákaznických akcí, prodejních a marketingových kampaní, prezentací apod.
• Důkladná znalost příslušné specializované oblasti. Udržování a rozšiřování znalosti o produktech, produktových strategiích, programech, společnosti, klientech a konkurenci
• Spolupráce napříč prodejním, marketingovým a medicínským týmem prostřednictvím společného úsilí k dosažení cílů týmu a společnosti
• Kontakt s klienty prostřednictvím všech dostupných komunikačních kanálů
• Segmentace a dynamický targeting klientů


Diversity & Inclusion / EEO

Novartis is committed to building an outstanding, inclusive work environment and diverse team’s representative of the patients and communities we serve.

Minimum Requirements

Co do této role přinesete:

• Zkušenosti z prodeje na pozicích ve farmacii / zdravotnictví
• Minimálně 3 roky na pozici KAM nebo podobné pozici
• Nadšení a motivaci, chuť se vzdělávat a otevřenost novým věcem
• Region Morava plus Pardubice a Hradec Králové

Další požadavky:

• Znalost angličtiny výhodou
• Zkušenost z onkologie výhodou
Získáte:

Konkurenční mzdu, prodejní a neprodejní bonus, penzijní připojištění, zdravotní pojištění, flexibilní pracovní dobu, dotované stravování, systém zaměstnaneckého ocenění.Proč uvažovat o společnosti Novartis?

799 mil. Tolik životů zasáhly naše produkty v roce 2020. A i když jsme na tento fakt hrdí, v tomto světě digitální a technologické transformace si musíme položit také tuto otázku: Jak můžeme i nadále zlepšovat a prodlužovat životy ještě více lidí?
Věříme, že odpovědi najdeme, když se zvídaví, odvážní a spolupracující lidé, jako jste vy, sejdou v inspirativním prostředí. Kde dostanete příležitost prozkoumat sílu digitálních technologií a dat. Kde máte možnost riskovat neúspěch tím, že budete chytře riskovat, a kde jste obklopeni lidmi, kteří sdílejí vaše odhodlání řešit nejtěžší lékařské výzvy na světě.

Představte si, co všechno byste mohli dokázat ve společnosti Novartis!

Společnost Novartis podporuje rozmanitost, rovné příležitosti a inkluzi. Snažíme se budovat různorodé týmy, které reprezentují pacienty a komunity, jimž sloužíme, a usilujeme o vytvoření inkluzivního pracoviště, které kultivuje odvážné inovace prostřednictvím spolupráce a dává našim lidem možnost naplno rozvinout svůj potenciál.

Připojte se k naší síti Novartis Network: Pokud tato pozice neodpovídá vašim zkušenostem nebo kariérním cílům, ale chcete zůstat ve spojení a dozvědět se více o společnosti Novartis a našich kariérních příležitostech, připojte se k síti Novartis Network zde: https://talentnetwork.novartis.com/network.
ONCOLOGY
ONCOLOGY BU
Czech Republic
Jihomoravský kraj
Sales
Full Time
Regular
No
careers default image
326620BR

Disease Area Specialist Oncology

Apply to Job Access Job Account