Kierownik ds. Promocji, Poznań/Szczecin

320235BR
Kierownik ds. Promocji, Poznań/Szczecin

Job Description

Kierownik ds. Promocji, Novartis, Poznań/Szczecin, Polska

110,000 pracowników oraz 140 narodowości! Ta suma określa wielkość organizacji Novartis. Każdego dnia pracownicy dokładają wszelkich starań aby poprawić jakość ludzkiego życia.


Twoje kluczowe obowiązki:

Twoje obowiązki obejmują między innymi:
• Odpowiadanie za kierowanie sprzedażą, promocję i rozwojem w przydzielonych kontach klientów w celu osiągnięcia celów.
• Opracowywanie strategii rozwoju klienta, dedykowanych planów działania KAM dla przydzielonych klientów, dopasowanie do celów klienta i wykonanie.
• Prowadzenie przygotowania strategii indywidualnych planów taktycznych oraz podsuwanie strategicznych podpowiedzi w kwestii analizy, potencjału przyszłościowego i kluczowych programów wymaganych dla klientów
• Analiza sytuacji rynkowej
• Organizacja wydarzeń z klientami we współpracy z innymi działami Novartis
• Udział w mapowaniu akcjonariuszy, łącznie z segmentacją i profilowaniem oraz zapewnianiem dokładnych i terminowych danych dla systemu CRM Novartis.
• Odpowiada za prowadzenie operacji sprzedaży i osiąganie ustalonych celów sprzedaży oraz szerszych celów wydajności własnej części organizacji oraz rozwój skutecznego zespołu sprzedaży poprzez szkolenie i trenowanie lub zarządzanie kluczowymi programami handlowymi

Minimum requirements

Od kandydata wymagamy:
• Doświadczenie w zarządzaniu kluczowymi klientami
• Doświadczenie w pracy z personelem medycznym, lekarzami oraz współpracy na rynku szpitalnym.
• Doświadczenie z programami lekowymi


Oczekiwane umiejętności i kompetencje
• Postawa prezentująca zorientowanie na działanie, wysoki poziom niezależności oraz poczucia misji.
• Osoba charyzmatyczna, szybko ucząca się oraz łatwo dostosowująca się do nowych zadań bądź sytuacji.

Dlaczego warto pracować w Novartis?
769 milionów ludzkich żyć skorzystało z produktów Novartis w 2020 roku i chociaż jesteśmy z tego dumni, wiemy, że możemy zrobić o wiele więcej, aby poprawić i przedłużyć życie ludzi.
Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.
Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!
Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Novartis!

Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji
Novartis dokłada wszelkich starań, aby tworzyć wyjątkowe, pełne integracji środowisko pracy oraz aby reprezentować zróżnicowany zespół pacjentów i społeczności, którym służymy.

Dołącz do naszej społeczności Novartis :
Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj: https://talentnetwork.novartis.com/network
Oncology
ONCOLOGY BU
Poland
Poznan
Novartis Poland Sp. Z o.o
Sales
Full Time
Regular
No