Hospital Key Account Manager, (Praha/SČ/ZČ), Sandoz

307766BR

Job Description

8! to je počet biologických/biosimilárních léků, které tvoří významnou část portfolia v odpovědnosti Hospital KAM.

Náplň práce:

• Odpovědnost za dosažení dohodnutých prodejních, produktových a výkonnostních cílů
• Realizace obchodních plánů a souvisejících činností, jako jsou marketingové kampaně, obchodní prezentace nezbytné k dosažení dohodnutých cílů
• Vývoj a provádění strategických směrů a činností s nemocnicemi se zaměřením na biologické/biosimilární portfolio společnosti Sandoz
• Analýza relevantních informací o trhu, IMS a prodejných výsledku

Minimum requirements

Ideální kandidát splňuje:

• Vysokoškolské vzdělání (farmacie, medicína nebo přírodní vědy výhodou)
• Zkušenost na pozici Hospital KAM nebo produktového manažera/specialisty ve farmaceutické společnosti
• Nadšení pro práci, chuť spolupracovat
• Plynulá čeština, pokročilá angličtina
• Strategické a analytické myšlení
• Komunikační a prezentační dovednosti
• Preferované bydliště je v uvedeném regionu, ideálně Praha a okolí

Proč Sandoz

Sandoz patří mezi globální lídry na trhu generik. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme generické léky, farmaceutika a farmaceutické meziprodukty, jakož i biofarmaceutika a biogenerika pro všechny hlavní oblasti léčby. Nabízíme celosvětově pacientům přípravky obsahující přibližně 1000 molekul. Máme zastoupení ve více než 130 zemích světa a naše přípravky jsou dostupné pro přibližně 90 % světové populace. Usilujeme o to, aby naše vysoce kvalitní přípravky byly dostupné kdekoliv na světě, a abychom byli blízko jak pacientům a lékařům, tak i obchodním partnerům.
SANDOZ
COMMERCIAL OPS EUROPE SZ
Czech Republic
Prague
SDZ CZE
Sales
Full Time
Regular
No